Anja Rubik – zobacz jej dom

Polska modelka Anja Rubik ma kilka domów na całym świecie, które znajdują się w Nowym Jorku, Wiedniu, na Majorce i w Warszawie. Jakiś czas temu zdecydowała się pokazać swój nowojorski apartament, który znajduje się na Manhattanie, w dzielnicy Greenwich Village, amerykańskiemu „Vogue”. Na zdjęciach widzimy, że mieszkanie urządzone jest w nowoczesnym stylu. We wnętrzu dominuje biel i prostota kształtów. Gwiazda wybiegów sama określiła je jako „minimalistyczne z odrobiną ciepła”. Przestrzeń jest tak zagospodarowana, aby stanowiła podstawę dla włoskich mebli B&B, na punkcie których gwiazda ma obsesję. Ściany zdobią przede wszystkim artystyczne zdjęcia. Nie sposób nie zauważyć także tony modowych magazynów, butów z jej najnowszej kolekcji zaprojektowanych dla Giuseppe Zanottiego oraz markowych ciuchów. W końcu, jest tak jak na ikonę stylu przystało. Natomiast o innym swoim domu celebrytka mówi tak: – Uwielbiam Majorkę i jej klimat, to że ciągle świeci tam słońce.
źródło: party.pl


Anja-Rubik-dom-1
źródło galerii zdjęć: party.pl

Kilka słów z Wikipedii o Anji

Anja Rubik, właściwie Anna Rubik (ur. 12 czerwca 1983[1] w Rzeszowie[2]) – polska modelka pracująca w Stanach Zjednoczonych.

Uczęszczała do Prywatnej Lingwistycznej Szkoły Podstawowej w Częstochowie i do I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Częstochowie.

Karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat. Pierwszy raz wyszła na wybieg w Mediolanie. Dwa i pół roku później wyjechała do Paryża, gdzie ukończyła brytyjskie liceum. Po maturze przeprowadziła się do Nowego Jorku.

Znalazła się na okładkach magazynów: „Vogue”, „Numéro”, „Pani”, „Twój Styl” (dwukrotnie), „Elle”, „W Magazine”, „Repubblica delle Donne”, „Uroda”, „Harper’s Bazaar”, „French”, „Flair”, „Glamour”.

Należy do agencji: Next (Londyn, Mediolan, Nowy Jork, Paryż), Modelwerk (Hamburg), D-Vision (Warszawa).

W 2010 zaprojektowała kolekcję butów i torebek dla marki Quazi[3]. Od 2010 roku jest ambasadorką marki Apart[4]. Jest dyrektorem artystycznym kwartalnika o modzie „25 magazine”.

W 2012 roku została uznana za ikonę przez portal models.com.

Stworzyła Exclusive Collection dla Mohito. Pokaz kolekcji odbył się 6 listopada 2014 roku w warszawskim Ufficio Primo[5].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 463 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)