Dom Aarona Spellinga

Jeden z największych producentów w historii telewizji amerykańskiej, scenarzysta, aktor i reżyser Aaron Spelling mieszkał jak bohaterowie wyprodukowanego przez siebie serialu „Dynastia”. Okazałe gniazdko twórcy takich telewizyjnych hitów, jak „Beverly Hills 90210” zostało wystawione na sprzedaż za jedyne… 150 mln dolarów.
„The Manor”, znajdujący się w ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles Holmby Hills wystawiła na sprzedaż wdowa po Spellingu, Candy Spelling. Jest to obecnie najdroższy dom w Ameryce, jak potwierdzają oficjalnie agenci rynku nieruchomości.
Olbrzymia posiadłość, wybudowana w 1991 roku przypomina swoją architekturą francuski zamek. Położona jest na 4,6 akrach ziemi, co czyni ją największą posiadłością w Los Angeles County. Dom liczy trzy piętra, a znajdują się w nim m.in. kręgielnia, pokój do degustacji win, biblioteka, siłownia, pokój w stylu chińskim i pokój do pakowania prezentów. Wnętrza tego bajkowego zameczku mają wysokość 9 metrów, a garaż jest tak wielki, że może pomieścić 100 samochodów. Jak przystało na potentata telewizyjnego, w domu Spellingów mieścił się też specjalny pokój do wyświetlania filmów. W posiadłości znajduje się garderoba zajmująca całe piętro.
źródło: se.pl


Aaron-Spelling-dom
Aaron-Spelling-dom-2
Aaron-Spelling-dom-3
Aaron-Spelling-dom-4
Aaron-Spelling-dom-5
Aaron-Spelling-dom-6
Aaron-Spelling-dom-7
Aaron-Spelling-dom-8
źródło zdjęć: hollywoodreporter.com, viaweb.cz, premierlaproperties.com, blogcdn.com

(Odwiedzono: 101 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)