Dom Angeliny Jolie i Brada Pitta

Amerykańscy aktorzy Angelina Jolie i Brad Pitt mają kilka nieruchomości w kilku miejscach świata.
Jednym z ich domów jest posiadłość w południowej Francji czyli Zamek Mireval – zdjęcia poniżej.


brad-pitt-angelina-jolie-dom
brad-pitt-angelina-jolie-dom-2
brad-pitt-angelina-jolie-dom-3
brad-pitt-angelina-jolie-dom-4
brad-pitt-angelina-jolie-dom-5
źródło zdjęć: fakt.pl

A to następny dom.

brad-pitt-angelina-jolie-dom-6
brad-pitt-angelina-jolie-dom-7
brad-pitt-angelina-jolie-dom-8
brad-pitt-angelina-jolie-dom-9
brad-pitt-angelina-jolie-dom-10
źródło zdjęć: polki.pl

Angelina i Brad mają też wille, która nazywa się „Villa Giona” i znajduje się we Włoszech i jest warta 65 milionów funtów.

brad-pitt-angelina-jolie-dom-11
brad-pitt-angelina-jolie-dom-12
źródło zdjęć:plotek.pl

Kilka słów z Wikipedii o Angelinie

Choć na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1982 roku, grając u boku swego ojca Jona Voighta w filmie Szukając wyjścia, prawdziwą karierę filmową rozpoczęła dekadę później od niskobudżetowej produkcji pt. Cyborg 2: Szklany cień (1993). Jej pierwszą znaczącą rolą była postać Kate Libby w Hakerach (1995). Następnie wystąpiła w docenionym przez krytyków filmie biograficznym George Wallace (1997) oraz w obrazie pt. Gia (1999). W roku 2000 Jolie otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w dramacie Przerwana lekcja muzyki (1999). Międzynarodową sławę zyskała dzięki roli bohaterki popularnej serii gier komputerowych Lary Croft w filmie Lara Croft: Tomb Raider (2001) i Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia (2003). Od tamtej pory stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej opłacanych aktorek Hollywood. Jej największym sukcesem komercyjnym był udział w komedii sensacyjnej Mr. & Mrs. Smith (2005), a także w filmie animowanym pt. Kung Fu Panda (2008). W 2003 roku zagrała w teledysku do piosenki Did my Time zespołu Korn.

Kilka słów z Wikipedii o Bradzie

Przyszedł na świat w rodzinie baptystów jako najstarszy syn kierownika firmy transportu ciężarowego Williama A. Pitta i szkolnej pedagog Jane Etty Hillhouse. Ma rodzeństwo – brata Douga i siostrę Julie Neal. Dzieciństwo spędził w Springfield w Missouri. W 1982 ukończył szkołę średnią Kickapoo High School w Springfield. W latach 1982-86 studiował dziennikarstwo ze specjalizacją w reklamie w Missouri School of Journalism przy University of Missouri-Columbia, lecz w 1986, tuż przed zakończeniem studiów, zdecydował się wyjechać do Hollywood.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 359 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)