Dom Anny Popek

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna Anna Popek mieszka w kamienicy na warszawskim Powiślu. Salon to połączenie nowoczesności i antyku, miejsce wypoczynku, relaksu i oglądania filmów. Kuchnia, w której zaczynają się i kończą wszystkie imprezy, urządzona jest w stylu angielskim.
Serwantka, stół i krzesła w stylu chippendale, stojące w pokoju dziennym, to zdobycze z targu staroci w Chorzowie. Zaskakująco dobrze wyglądają zarówno w towarzystwie współczesnej kanapy, jak i kryształowego żyrandola.
źródło: plotek.pl


anna-popek-dom-2
anna-popek-dom-3
anna-popek-dom-4
anna-popek-dom-5
anna-popek-dom-6
anna-popek-dom-7
źródło galerii zdjęć: domoplus.pl i plotek.pl

Anna miała też dom w słynącej z pięknych rejonów podwarszawskiej Podkowie Leśnej ale prawdopodobnie go sprzedała.

anna-popek-dom
źródło zdjęcia: plotek.pl

Zobacz mieszkanie Popek na wideo.
(Wideo trwa 7 minut, jeżeli się wyłączy po 2 minutach to włącz je jeszcze raz)
A poniżej fragment tego wideo.

Kilka słów z Wikipedii o Annie

Swoją pracę rozpoczynała jako prezenterka TVP Katowice, następnie TVP Wrocław, gdzie prowadziła lokalny program informacyjny Fakty, trafiła do programu drugiego Telewizji Polskiej do redakcji ekonomicznej Panoramy jako prowadząca i dziennikarka południowego wydania ekonomicznego. Od lipca 1999 została prezenterką TVP1. Prowadziła także program Kawa czy herbata? oraz w TVP2 dwie edycje programu Załóż się i program Takty Nietakty. Do końca marca 2016 współprowadziła w TVP2 poranny program Pytanie na śniadanie. Od kwietnia 2016 do czerwca 2016 była jedną z prowadzących program Świat się kręci w TVP1. Na antenie Radia Plus i Vox FM prowadziła program Popek, kultura i gwiazdy. Następnie w Radiowej Jedynce prowadziła cykl Smaki zdrowia.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 542 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)