Dom Bogdana Kalusa

Polski aktor filmowy i teatralny Bogdan Kalus dużo pracuje, dlatego potrzebował w Warszawie swojego lokum. Kawalerka, w której mieszka, jest ciepła i energetyczna. W jasnym salonie główną rolę gra wygodna i obszerna szara sofa. Pod dużym balkonowym oknem znajduje się jadalny stół z krzesłami. W przeciwnej części pokoju mieści się kącik telewizyjny a także wysoka szafa wnękowa. Charakter niewielkiemu wnętrzu nadają kolory ścian, które jednocześnie wyznaczają strefy mieszkania. Ściany w kolorach energetycznego pomarańczu, bieli i beżu ładnie komponują się z jasnym kolorem desek na podłodze. Dodatkową ładną dekoracją ścian są karykatury gwiazdora, zdjęcia potraw i z podróży. Kuchnia, w której popularny Hadziuk z serialu „Ranczo” spędza sporo czasu urządzona jest w spokojnych kolorach naturalnego drewna i cappuccino. Zabudowa kuchenna jest funkcjonalna i pojemna. Kawalerka celebryty urządzona jest z pomysłem i ciekawie, a żywe kolory ścian ociepliły spokojne wnętrze.
źródło: se.pl


Bogdan-Kalus-dom-1


źródło galerii zdjęć: se.pl

Kilka słów z Wikipedii o Bogdanie

Po ukończeniu szkoły podstawowej trafił do szkoły muzycznej. Założył zespół rockowy, gdzie grał na perkusji. W latach 1987-1992 występował w różnych grupach kabaretowych. W 1990 roku założył pierwszy prywatny teatr Korez w Katowicach, w którym grał w latach 1990-2014. Od 2008 roku współpracuje z Teatrem Capitol w Warszawie. Współzałożyciel kabaretu KaŁaMaSz od 2011. Od 1993 żonaty z Katarzyną Kalus. W 1995 urodził im się syn, Piotr. Od 2003 mieszka i pracuje w Warszawie.

Kilka słów z Wikipedii o Ranczo

Ranczo – polski serial komediowo-obyczajowy w reżyserii Wojciecha Adamczyka, emitowany od 5 marca 2006 do 27 listopada 2016 w TVP1. W TVP Polonia emitowany z napisami angielskimi. Akcja rozgrywa się w fikcyjnej, niewielkiej miejscowości Wilkowyje, położonej w okolicach Radzynia Podlaskiego. Sceny nagrywane były głównie w miejscowości Jeruzal oraz m.in. w Latowiczu i Sokulach (gdzie mieści się serialowy dworek głównej bohaterki, Lucy). Początkowo planowano zakończyć produkcję serialu w 2009 po czterech seriach, jednak w związku z olbrzymią popularnością produkcji powstały kolejne odcinki.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 400 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)