Dom Charlize Mystery

Blogerka modowa Karolina Gliniecka z bloga Charlize Mystery na razie wynajmuje mieszkanie. Nie oszczędza jednak na jego wystroju. Trzeba przyznać, że dziewczyna na prawdę pięknie mieszka. W domu szafiarki dużo jest czerni i bieli, ale przeplata się ona ze srebrnymi i kolorowymi dodatkami. Miejscu przytulności i klimatu dodaje ciepłe światło z bardzo ciekawych lamp. Ściany zapełnione są zdjęciami oraz obrazami, głównie z krajobrazami Nowego Jorku i Paryża.
Mieszkanie celebrytki utrzymane jest w jasnych barwach. Główną częścią jej domu jest salon, w którym znajduje się wygodna kanapa idealna do leżenia i oglądania telewizji. Charlize uwielbia różnego rodzaju dodatki i bibeloty. Na półkach i parapetach zobaczymy liczne świeczki, lampki i szkatułki. Karolina w swoim pokoju na specjalny miejscu eksponuje również swoją kolekcję wyjściowych kopertówek. Kuchnia gwiazdy internetu również utrzymana jest w jasnych barwach i posiada minimalistyczny wystrój. Wszystkie zbędne rzeczy poukrywane są w szafkach, a na blacie pozostają tylko niezbędne sprzęty. W sypialni dominują za to ciemniejsze barwy i miękkie poduszki.
Mieszkanie trochę przypomina wystrój wnętrz z katalogu meblowego, który dopracowany jest w każdym detalu. Ale Gliniecka właśnie znana jest z przemyślanych, estetycznych i przyjemnych dla oka stylizacji.
źródło: plotek.pl i afterparty.pl


charlize-mystery-dom-2
charlize-mystery-dom-3
charlize-mystery-dom-4
charlize-mystery-dom-5
charlize-mystery-dom-6
charlize-mystery-dom-7
charlize-mystery-dom-8
charlize-mystery-dom-9
charlize-mystery-dom-10
charlize-mystery-dom-11
charlize-mystery-dom-12
charlize-mystery-dom-13
źródło zdjęć: charlizemystery.com

(Odwiedzono: 86 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)