Dom Hugha Hefnera

Założyciel słynnego na całym świecie magazynu Playboy Hugh Hefner mieszka w Los Angeles w willi wartej 54 miliony dolarów. 22 pokoi, sala gier, zoo i ptaszarnia, wodospad, patio i miejsce na grilla, sauna, basen, piwniczka z winami oraz boisko do tenisa, a to wszystko po brzegi wypełnione króliczkami Playboya.


hugh-hefner-dom
źródło zdjęcia: celebuzz.com

Gwiazdor jest też właścicielem luksusowego hotelu. Cena za nocleg w apartamencie Hugh Hefner Sky Villa w Las Vegas to bagatela 27, 7 tys. euro. Za taką sumę goście mają do dyspozycji 827- metrowy penthouse, wyposażony we wszelkie wygody. Zaliczają się do nich basen, kilka łazienek, obrotowe łóżko, kręgielnia i prywatny kamerdyner. W dużej mierze autorem projektu wnętrza był sam Hefner, dlatego obficie wypełnione jest puszystymi meblami i neonami w kształcie króliczka Play Boya.
źródło: domosfera.pl

hugh-hefner-hotel-2
hugh-hefner-hotel-3
źródło zdjęć: domosfera.pl

Kilka słów z Wikipedii o Hughu

Urodził się w Chicago w konserwatywnej, środkowozachodniej rodzinie metodystów. Był pierwszym dzieckiem Grace Caroline (z domu Swanson; ur. 17 listopada 1895, zm. 20 marca 1997) i nauczyciela Glenna Luciusa Hefnera (ur. 27 czerwca 1896, zm. 24 lipca 1976). Jego rodzice pochodzili z Nebraski. Jego matka była szwedzkiego pochodzenia, a ojciec miał pochodzenie niemieckie i angielskie. Miał młodszego brata Keitha Edwina (ur. 5 czerwca 1929, zm. 8 kwietnia 2016), który był kompozytorem. Był rysownikiem kreskówek, później (1951) awansował na stanowisko copywritera w magazynie Esquire. W 1953 założył magazyn Playboy, poświęcony erotyce. W grudniu 1953 roku, kalendarze z nagą Marilyn Monroe sprzedano w ilości ponad 50 tys. egzemplarzy. 4 czerwca 1963 Hefner został aresztowany za sprzedaż obscenicznej literatury Playboy z nagimi ujęciami Jayne Mansfield; jednak został zwolniony.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 83 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)