Dom Jessici Simpson

O tym, by zamieszkać w Hidden Hills (Hrabstwo Los Angeles) marzy wiele gwiazd. To skąpane w słońcu i zieleni ekskluzywne osiedle urzekło takie sławy jak Ozzy Osbourne, Will Smith, Lisa Marie Presley i Kim Kardashian. Teraz do elitarnego grona mieszkańców kalifornijskiego osiedla dołączyła amerykańska piosenkarka i aktorka Jessica Simpson i jej narzeczony.


Niedawno Gwiazda zdecydowała się kupić posiadłość państwa Osbourne. Co prawda zapłaciła za nią bajeczną sumę 11,5 mnl. dolarów, ale to i tak o 1,5 mln. dolarów mniej w porównaniu z kwotą, jaką wyłożył Ozzy, kupując nieruchomość w 2007 roku.

Dom celebrytki utrzymany jest w XVII-wiecznym nowoangielskim stylu „Cape Cod”. Charakteryzuje się on niską zabudową, prostotą form. „Cape Cod” stawia na naturalne materiały (drewno, kamień) i kolory (np. białe ściany i detale). Dom w tym stylu dosłownie wtapia sie w krajobraz, współgra z naturą.

Artystka i jej bliscy mogą cieszyć się m.in. sześcioma sypialniami, 10 łazienkami, basenem, spa, wspaniałym ogrodem.
źródło: kobieta.onet.pl

Jessica-Simpson-dom-1


źródło galerii zdjęć: kobieta.onet.pl

Poprzedni dom Jessiki znajdował się w Nashville. Wartość willi to niemal 3,5 miliona dolarów. Posiadłość znajdowała się na strzeżonym osiedlu Forest Hills. Wewnątrz znajdowało się m.in. siedem sypialni i osiem łazienek, a na zewnątrz kort tenisowy, basen i amfiteatr.
źródło: kozaczek.pl

Kilka słów z Wikipedii o Jessice

W wieku 19 lat poznała swojego przyszłego męża Nicka Lacheya. W 2002 roku pobrali się. A niedługo potem w amerykańskiej stacji MTV wystartował program Newlyweds: Nick and Jessica, w którym wszyscy mogli podglądać życie małżeństwa. W 2005 roku w listopadzie ogłosiła, że jest w separacji ze swoim mężem, a 30 czerwca 2006 rozwiodła się z nim. W 2007 roku głośno było o jej związku z Johnem Mayerem. Para rozstała się parę miesięcy później. Od listopada 2007 do czerwca 2009 roku spotykała się ze sportowcem Tonym Romo. 14 listopada 2010 Simpson ogłosiła swoje zaręczyny z Erikiem Johnsonem. 1 maja 2012 r. para doczekała się córeczki. Dziewczynka ma na imię Maxwell Drew. 30 czerwca 2013 roku na świat przyszedł syn pary, Ace Knute.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 87 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)