Dom Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Aktorka Joanna Koroniewska i prezenter telewizyjny Maciej Dowbor mieszkają w warszawskim Wilanowie. Drugi dom mają w górach na Podhalu.


joanna-koroniewska-maciej-dowbor-dom

To drugi dom.

joanna-koroniewska-maciej-dowbor-dom-2
źródło zdjęć: plotek.pl

A tu wideo na którym są wnętrza domu pary.

Kilka słów z Wikipedii o Macieju

Ukończył Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie. Później studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, a także na warszawskim AWF i SGH. Karierę medialną rozpoczął w radiowej Trójce, jako wydawca i prowadzący serwisu sportowego Departament Sportu, gdzie występował od 1999 do 2001 roku.

W 2001 rozpoczął pracę w TVN i TVN24. Pracował w charakterze prezentera i redaktora sekcji sportowej oraz sportowego wydania Faktów. W 2002 podjął pracę w TVP2, prowadził Studio Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City oraz studio Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2002 Korea – Japonia. Trafił do porannego programu Pytanie na śniadanie, gdzie był współgospodarzem, w parze z Michałem Olszańskim.

Kilka słów z Wikipedii o Joannie

Joanna Koroniewska (ur. 27 maja 1978 w Toruniu) – polska aktorka. Znana z roli w serialu M jak miłość.

W okresie szkolnym, wraz z m.in. Magdaleną Czerwińską, Piotrem Głowackim i Alicją Rapsiewicz, grała w toruńskim Spiętym Teatrze Spinaczy. Jest absolwentką Szkoły Podstawowej nr 24 im. Bohaterów Września 1939 r. w Toruniu oraz toruńskiej „dziesiątki”. Ukończyła PWSFTviT w Łodzi (2001) oraz Warszawską Szkołę Reklamy[1].

W 2006 wzięła udział w trzeciej edycji programu TVN „Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Robert Kochanek. Zajęli 3. miejsce. Od 13 marca do 3 kwietnia 2010 razem z Łukaszem Zagrobelnym, który był jej trenerem wokalnym, brała udział w programie telewizji Polsat „Tylko nas dwoje”. Zajęli 8. miejsce, odpadając w 4 odcinku[2].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 996 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 4)