Dom Kasi Kowalskiej

Wokalistka Kasia Kowalska mieszka w Warszawie na Żoliborzu Oficerskim.
Choć zabytkowa willa musiała kosztować artystkę mnóstwo pieniędzy, to przez 8 lat od zakupu posiadłość pochłania kolejne fundusze. Najpierw Katarzyna musiała wyremontować choć fragment jego wnętrza, a gdy się z tym wreszcie uporała, to w 2009 roku dom został zalany i znów trzeba go było włożyć w niego pieniądze.
Tak jest do dzisiaj. Ciągłe remonty i poprawki rujnują budżet gwiazdy. Może Kowalska powinna jednak pomyśleć o sprzedaży swojej wymarzonej willi. Posiadłości w tej okolicy potrafią kosztować nawet 10 milionów złotych!
źródło: fakt.pl


kasia-kowalska-dom
źródło zdjęcia: fakt.pl

Kilka słów z Wikipedii o Katarzynie

12 września 1994 ukazała się debiutancka płyta Kasi Kowalskiej zatytułowana Gemini (łac. bliźnięta), po czym wokalistka wyruszyła w trasę koncertową z Edytą Bartosiewicz. Single z płyty, tj. „Wyznanie”, „Jak rzecz”, „Oto ja” i „Kto może to dać” zostały przebojami, zaś sam album osiągnął status podwójnej platynowej płyty. W tym samym roku artystka wystąpiła jako support przed Bobem Dylanem podczas jego dwóch koncertów w Polsce. W 1995 wystąpiła na festiwalu w Sopocie z premierową piosenką „A to co mam…”, która szybko stała się przebojem w kraju. Za występ, podczas którego wykonywała również starszą piosenkę „Jak rzecz”, otrzymała zarówno Grand Prix, jak i Nagrodę Publiczności.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 266 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)