Dom Kate Moss

Dom brytyjskiej modelki Kate Moss skrywa wiele zakamarków, w których możemy znaleźć modowe trendy i tajemnice Kate. Rezydencja znajduje się w Anglii. Pozornie chłodna i zdystansowana Gwiazda, jak się okazuje, potrafi zadbać o aurę domowego ciepła. Świeże kwiaty, świece z pachnącymi olejkami, czarno-białe portrety uroczej Lili Grace i masa intrygujących książek kreują perfekcyjny, brytyjski klimat wielkomiejskiego domu. Mieszkania, w którym Kate i jej mąż cieszą się kolejnymi dniami sielankowego małżeństwa z dala od błysków fleszy.


Celebrytka przedtem mieszkała w innej luksusowej willi w Londynie ale uznała, że dom jest pechowy. Problemów modelki nie rozwiązał nawet egzorcysta. W maju posiadłość Moss została ograbiona z cennych przedmiotów. Tydzień po tym zdarzeniu, w wyniku awarii pompy, parter domu został zalany nieczystościami, przynosząc szkody szacowane na 100 tys. funtów.
źródło: pomponik.pl

Kate-Moss-dom-1


źródło galerii zdjęć: deccoria.pl

Kilka słów z Wikipedii o Kate

W świat modelek została wprowadzona przez Sarę Ducas ze „Storm Agency” w 1988, która zwróciła uwagę na Moss na lotnisku JFK w Nowym Jorku (Kate wracała wraz z rodzicami z Wysp Bahama). Miała wtedy 14 lat. Jej rodzice rozwiedli się w 1989. Jej twarz zaczęła ukazywać się na najbardziej prestiżowych okładkach, m.in. brytyjskiego The Face, czy amerykańskiego Vogue. Zdobiła również publikacje wydawnictwa Harper Collin’s. Jednak do rangi topmodelki wyniósł ją Calvin Klein (została „twarzą” Calvina Kleina). To dzięki tej firmie zaczęła otrzymywać coraz to atrakcyjniejsze propozycje pracy. Pracowała dla takich firm jak Dolce & Gabbana, Gianni Versace, L’Oréal, Yves Saint Laurent. Moss spróbowała też swoich sił na ekranie, debiutując w filmie dokumentalnym Models Close-Up, a potem w serialu komediowym French and Saunders. Wydała też swoją autobiografię zatytułowaną Historia Kate Moss.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 79 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)