Dom Małgorzaty Foremniak

Aktorka Małgorzata Foremniak mieszka w apartamentowcu na warszawskim Śródmieściu. Budynek jest niewysoki, ale jego niewątpliwym atutem jest ciekawy taras na dachu budynku.


malgorzata-foremniak-dom
źródło zdjęcia: plotek.pl

Foremniak kupiła też mieszkanie na warszawskim Powiślu za 2 miliony złotych. Na powierzchni 122 metrów są trzy pokoje, kuchnia, dwie łazienki. Na ścianach położony jest połamany polerowany wapień macedoński, na podłodze leżą płyty z trawertynu i dębowe deski. Na oknach rolety z haftowanego lnu, zostały sprowadzane z Włoch, a tapety z Wielkiej Brytanii.

Kilka słów z Wikipedii o Małgosi

Małgorzata Foremniak (ur. 8 stycznia 1967 w Radomiu) – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, a także osobowość telewizyjna. W latach 1993–1999 związana była z warszawskim Teatrem Kwadrat, gdzie grała u boku Jana Kobuszewskiego, Wojciecha Pokory, Stanisławy Celińskiej. Kilkakrotnie też pojawiała się w przedstawieniach Teatru Telewizji: Cylinder (1990), Idź za brzeg, widać ogień (1995), Kto ty jesteś (1998). Na dużym ekranie zadebiutowała w 1990 roku rolą Małgorzaty uwodzącej Fausta (Bogusław Linda) w filmie Wojciecha Biedronia In flagranti.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 627 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)