Dom Mary-Kate Olsen

Amerykańska aktorka Mary-Kate Olsen mieszka w Nowym Jorku na Manhattanie. Mieszkanie przypomina do złudzenia XIX-wieczny zamek. Poprzednim właścicielem posiadłości był artysta David Deutsch i to on nadał temu miejscu ten wyjątkowy klimat. Cały apartament urządził z nie lada rozmachem. Pokusił się nawet o stworzenie salonu inspirowanego jedną z lustrzanych sal Wersalu! Oprócz tego gwiazda „Pełnej chaty” może cieszyć się urokami gigantycznego ogrodu, który co krok ozdabiają zabytkowe fontanny. Oczywiście, jak przystało na amerykański dom celebrytów, nie mogło zabraknąć też basenu. Jest on położony na dachu willi. Dodatkowo apartament posiada salę balową, 5 sypialni, windę, a także studio nagrań. Jedna z najbardziej znanych bliźniaczek na świecie zdecydowała się na zakup domu w rzadko uczęszczanej przez inne gwiazdy dzielnicy. Z pewnością zapewni jej to więcej prywatności i spokoju.
źródło: fakt.pl


Mary-Kate-Olsen-dom-1


źródło galerii zdjęć: popsugar.com

Kilka słów z Wikipedii o Mary-Kate i jej siostrze Ashley

Zagrały główne i epizodyczne role w ponad pięćdziesięciu filmach, serialach i programach telewizyjnych. Kilkakrotnie uczestniczyły w galach MTV. Mary-Kate Olsen została nominowana do nagrody Emmy za rolę Riley Carlson w serialu Jak dwie krople wody, „Czarodzieje z Waverly Place” – epizod

Ich kariera rozpoczęła się w wieku trzech miesięcy, kiedy grały w reklamach. Następnie, w wieku dziewięciu miesięcy, pojawiły na planie serialu Pełna chata, w którym grały na zmianę rolę Michelle Tanner, najmłodszej córki głównego bohatera, wdowca Danny’ego Tannera. Serial emitowała stacja ABC przez osiem lat.

Pierwszym filmem bliźniaczek, który wszedł na ekrany kin, był Czy to ty, czy to ja?. Zarówno wcześniej, jak i w kolejnych latach, siostry Olsen występowały jedynie w produkcjach telewizyjnych oraz wydawanych na nośnikach VHS i DVD. W roku 2004 do dystrybucji wszedł ich pierwszy od wielu lat film kinowy – młodzieżowa komedia Nowy Jork, nowa miłość.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 82 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)