Dom Natalii Kukulskiej

Piosenkarka Natalia Kukulska mieszka w Komorowie pod Warszawą. Jej dom jest niezwykle przestronny. Wszystko urządzone w nowoczesnym wiejskim stylu. Na parterze wilii znajduje się salon, który jest połączony z kuchnią i jadalnią. Ciekawym elementem są odsłonięte schody, tak jak w domach na Sycylii. Nad schodami można podziwiać całą galerię rodzinnych zdjęć artystki, co tworzy niepowtarzalny i bardzo ciepły klimat. Parter domu jest bardzo jasny, dzięki licznym i dużym oknom. Mimo tego, gwiazda zamontowała dyskretne podświetlenie w ścianach. Uwagę zwracają także duże białe skórzane kanapy w salonie oraz kryształowe żyrandole, które są niezwykle stylowe. W domu Natalii nie zabrakło również kominka, na którym stoi zdjęcie jej ukochanego taty. W piwnicy znajduje się w pełni wyposażone studio nagraniowe. Goście nocują w specjalnym pokoju utrzymanym w afrykańskim stylu, który na co dzień jest pokojem muzycznym, gdyż mieści się w nim pianino.


natalia-kukulska-dom
natalia-kukulska-dom-2
natalia-kukulska-dom-3
natalia-kukulska-dom-4
natalia-kukulska-dom-5
natalia-kukulska-dom-6
natalia-kukulska-dom-7
natalia-kukulska-dom-8
natalia-kukulska-dom-9
natalia-kukulska-dom-10
źródło (tekst i zdjęcia): se.pl, plotek.pl, afterparty.pl i fakt.pl

Kukulska ma też wakacyjny dom nad malowniczym jeziorem Zbiczno niedaleko Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie). Zapłaciła za niego 800 tys. zł. Jej sąsiadem jest gwiazdor polskiej muzyki, Ryszard Rynkowski.

natalia-kukulska-dom-11
źródło zdjęcia: fakt.pl

Zobacz dom Kukulskiej na wideo

Kilka słów z Wikipedii o Natalii

Kukulska zaczęła śpiewać profesjonalnie w 1984 roku, a w 1986 roku wydała swoją debiutancką płytę studyjną zatytułowaną Natalia. Album promowały single „Puszek Okruszek” i „Co powie Tata”. Rok później ukazał się drugi krążek długogrający wokalistki pt. Bajki Natalki. W 1991 roku Kukulska nagrała swoją pierwszą płytę z kolędami zatytułowaną Najpiękniejsze kolędy, a także podjęła naukę w XXI Społecznym Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie. Po ukończeniu liceum w 1995 roku rozpoczęła pracę nad kolejnym albumem, którym okazała się płyta Światło wydana na mocy kontraktu podpisanego z wytwórnią muzyczną PolyGram. Krążek promowały m.in. single „Dłoń” i „Piosenka światłoczuła”, który dotarł do 32. miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Ciesząca się popularnością płyta uzyskała wkrótce status złotej płyty. Tego samego roku piosenkarka uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku – Pop.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 1 182 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 5)