Dom Patricii Kazadi

Aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna Patricia Kazadi gościła w swoim domu ekipę MTV Cribs. Z tego programu pochodzą poniższe zdjęcia.


patricia-kazadi-dom-2
patricia-kazadi-dom-3
patricia-kazadi-dom-4
patricia-kazadi-dom-5
patricia-kazadi-dom-6
patricia-kazadi-dom-7
patricia-kazadi-dom-8
patricia-kazadi-dom-9
źródło zdjęć: muzyka.onet.pl

Zobacz dom rodzinny Kazadi na wideo

Pokój Patricii nie zmienił się zbytnio od czasów, gdy była nastolatką. Znajdują się w nim regały, na których kurzą się kasety z pierwszymi nagraniami wokalistki, jak i płyty winylowe Michaela Jacksona. Artystka przyznała, że duży wpływ na jej drogę życiową miało pianino. To przy nim ćwiczyła swój głos, a także pisała pierwsze piosenki.
źródło: afterparty.pl

Kilka słów z Wikipedii o Patricii

Kazadi studiowała na Politechnice Warszawskiej. Z powodu niezaliczenia wszystkich przedmiotów przeniosła się do Szkoły Głównej Handlowej. Tej uczelni także nie ukończyła. Gra na fortepianie[4] i komponuje. Przez dwa lata trenowała taniec nowoczesny. Była uczennicą Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Zadebiutowała w 2002 roku występem w programie Szansa na sukces z udziałem zespołu Szwagierkolaska. Prowadziła program Everyday English na antenie TVN Lingua (kanał zakończył nadawanie w 2009 roku).
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 205 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)