Dom Radosława Majdana

Były bramkarz Radosław Majdan ma 60 metrowy apartament w górach. Oprócz tego ma też dom w Szczecinie, luksusowy apartament w Warszawie i mieszkanie w Piasecznie.


radoslaw-majdan-dom
źródło zdjęcia: plotek.pl

Były piłkarz kupił mieszkanie w Piasecznie od swojego szefa Józefa Wojciechowskiego (właściciela klubu Polonia), który także jest właścicielem znanej firmy deweloperskiej. Warte jest ono 2 miliony złotych. Na jego remont wydał 800 tys. złotych. Nic dziwnego, skoro do mieszkania sprowadzał kafelki z samych Włoch. Poza tym sportowiec zatrudnił tą samą projektantkę, co Piotr Rubik.

radoslaw-majdan-dom-2
źródło: rozrywka.dziennik.pl

Inspiracją luksusowej dwupoziomowej garsoniery Radosława Majdana, której wnętrza zaprojektowały Małgorzata Muc i Joanna Scott z Muc & Scott Interiors, był jeden przedmiot – srebrzystoszary designerski i-Pad. Zachwycił on znanego z umiłowania do gadżetów gospodarza na tyle, że zapragnął domu a’ la i-Pad właśnie. – Chodziło mi o kolorystykę, o charakterystyczne linie, o nowoczesność. Na pierwsze spotkanie przyniosłem zdjęcie i-Pada i powiedziałem projektantkom: „Dziewczyny, to mi się podoba!” – wspomina Majdan. Przełożyć wygląd niedużego elektronicznego urządzenia na język architektury i powierzchnię prawie 200 metrów kwadratowych, unikając przy tym monotonii, to dla projektanta niełatwe zadanie. Muc i Scott odpowiedziały bowiem na zlecenie Majdana rozwiązaniem dalekim od banału

radoslaw-majdan-dom-3
radoslaw-majdan-dom-4
radoslaw-majdan-dom-5
radoslaw-majdan-dom-6
radoslaw-majdan-dom-7
radoslaw-majdan-dom-8
źródło: domiwnetrze.pl

Zobacz mieszkanie Majdana na wideo

Kilka słów z Wikipedii o Radosławie

Radosław Majdan rozpoczynał swoją karierę piłkarską w rodzinnym Szczecinie, w drużynach juniorskich Pogoni Szczecin. Do pierwszej drużyny przebił się w 1989 roku, jednak w ekstraklasie zadebiutował dopiero w sezonie 1992/1993, 8 sierpnia 1992 w przegranym 0:3 meczu przeciwko Ruchowi Chorzów. Przez wiele sezonów był podstawowym bramkarzem Pogoni, występującej wówczas w ekstraklasie (jeden sezon, 1996/1997 w II lidze). Największym jego osiągnięciem było w tym czasie wicemistrzostwo Polski w 2001 roku. Przez cały okres gry w Pogoni był ulubieńcem szczecińskiej publiczności. Zyskał ogromny szacunek wśród fanów, gdy podczas meczu ze Śląskiem Wrocław odebrał jednemu z kibiców Śląska skradziony transparent Pogoni. 21 października 2006 meczem w Wodzisławiu przeciwko Odrze Majdan zaliczył 300. występ w ekstraklasie. W 2007 roku został wybrany do Rady Nadzorczej SSA Pogoń Szczecin, w której zasiadał trzy miesiące. 25 czerwca 2007 podpisał kontrakt z Polonią Warszawa. W klubie występował sporadycznie, będąc zmiennikiem Sebastiana Przyrowskiego. Karierę sportową zakończył w maju 2010, po czym został rzecznikiem klubu Polonia Warszawa.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 439 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)