Dom Toma Brady

Amerykański futbolista Tom Brady chce sprzedać swój dom w Brentwood (niedaleko Los Angeles) za 50 mln.
Celebryta i jego partnerka przez pięć lat budowali wymarzony dom i wydali na wszystko ok. 40 milionów dolarów. W willi jest osiem sypialni, garaż z sześcioma miejscami na samochody, basen w kształcie laguny, SPA, a także piwniczka z winami. W kuchni położono antyczne kafelki, pochodzące z Tunezji, meble wykonano z dębu na suficie położono cegły. Gwiazda wiele razy podkreślała także, że dom ma wbudowane różne systemy przyjazne środowisku. 90 procent materiałów użytych przy budowie pochodzi z recyklingu.
Para postanowiła sprzedać posiadłość, ponieważ przenosi się do Bostonu. Tam już też niedługo powstanie kolejna gigantyczna posiadłość.
źródło: kobieta.onet.pl


Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-2

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-3

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-4

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-5

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-6

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-7

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-8

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-9

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-10
źródło zdjęć: kobieta.onet.pl i creativemagazine.pl i luxlux.pl

Kilka słów z Wikipedii o Tomie

Karierę futbolową rozpoczął w 1992 roku w Junípero Serra High School w rodzinnym San Mateo, gdzie z powodzeniem uprawiał także baseball, występując na pozycji łapacza. W 1995 został nawet wybrany w 18. rundzie draftu MLB przez Montreal Expos, ale ostatecznie skoncentrował się na futbolu. W 1996 dołączył do uniwersyteckiej drużyny Michigan Wolverines, a w 2000 został wybrany w 6. rundzie draftu NFL przez New England Patriots jako 199. w kolejności. W debiutanckim sezonie był dopiero trzecim rezerwowym rozgrywającym w składzie Patriots, bez większych szans na grę. Wystąpił tylko około minuty w przegranym 9-34 meczu z Detroit Lions (23 listopada 2000), zdobywając 6 jardów oraz notując jedno celne podanie na 3 podjęte próby.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 25 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)