Dom Beaty Kozidrak

Piosenkarka Beata Kozidrak mieszka w Lublinie. Jest także właścicielką 100-metrowego apartamentu w Hiszpanii (do morza ma zaledwie 500 metrów), dwóch domów w Stanach Zjednoczonych (jeden na Florydzie), domu na Karaibach i w RPA w Afryce.
Obszerny dom, w którym mieszka, urządzony jest klasycznie, a w jego wnętrzach dominują stonowane barwy i naturalny kolor drewna. W jasnym salonie króluje obszerny kominek, zabudowany jasną cegłą. Jego obudowa służy także jako półka dla licznych nagród artystki.
Obok salonu mieści się jadalnia z dużym rodzinnym stołem i brązowymi krzesłami. Aranżacja kuchni w domu wokalistki zespołu Bajm jest klasyczna. W kuchni gwiazdy dominuje turkusowo- zielony kolor szafek, na przemian z frontami i blatem w kolorze jasnego drewna. Białe płytki nad blatem ładnie odbijają żywy kolor szafek i optycznie powiększają kuchnię.
Wokół domu właścicielki czterooktawowej skali głosu jest ładny i zadbany ogród, w którym znalazło się także miejsce na drewnianą wiatę z podłogą z desek i ciekawym kamiennym piecem. Dom i jego otoczenie na pewno są dobrym miejscem do odpoczynku po licznych koncertach i występach.
źródło: se.pl


beata-kozidrak-dom-2
beata-kozidrak-dom-3
beata-kozidrak-dom-4
beata-kozidrak-dom-5
beata-kozidrak-dom-7
źródło zdjęć: deccoria.pl

Kilka słów z Wikipedii o Beacie

Urodziła się jako najmłodsze z trojga dzieci. Matka prowadziła dom, a ojciec przedsiębiorstwo budowlane. W szkole podstawowej uczyła się gry na skrzypcach. Ponadto przez sześć lat uczęszczała na zajęcia ogniska baletowego, po czym dostała propozycję kontynuowania nauki w Warszawie, na co zgody nie wyrazili rodzice. W liceum zaczęła trenować szermierkę i gimnastykę artystyczną, ale porzuciła je dla śpiewania. Na scenie debiutowała, śpiewając w chórze szkolnym oraz zespołach działających przy III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie, do którego uczęszczała. W szkole tej najbujniej kwitło życie kulturalne Lublina, istniało wiele kabaretów i grup muzycznych. Wspólnie z bratem Jarosławem, wokalistą i gitarzystą, zaczęła wówczas występować w lokalnych domach kultury i klubach studenckich. Po poszerzeniu składu o przyszłego męża – wokalistę Andrzeja Pietrasa oraz o gitarzystę Marka Winiarskiego, na początku 1978 powstał zespół Bajm, grający wtedy akustyczną muzykę, w nurcie piosenki turystyczno-harcerskiej. Stopniowo poszerzano skład oraz instrumentarium zespołu. Po kilku wygranych lokalnych przeglądach Bajm wystąpił na konkursie debiutantów Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu, który rozpoczął ogólnokrajową karierę zespołu.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 365 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)