Dom Bruce’a Willisa

Amerykański aktor i producent filmowy Bruce Willis mieszka w Nowym Jorku. Nowojorski apartament wart 8 mln dolarów, zawiera trzy sypialnie, cztery łazienki i ogromną przestrzeń stylowego pokoju wspólnego, a także piękny widok na Central Park. Apartament znajduje się w osławionym budynku El Dorado wybudowanym w 1930 roku, który za swoich najświetniejszych czasów był przybytkiem wielu wybitnych osobowości. Bywały tutaj takie osobistości jak Bono, lider zespołu U2 czy aktor Alec Baldwin. Sam apartament do niedawna należał do basisty U2 – Adama Claytona. Gwiazdor Szklanej pułapki posiada również nieruchomości w Los Angeles, Malibu, wyspie Turks i Caicos oraz Montanie.
źródło: polki.pl


Bruce-Willis-dom-1


źródło galerii zdjęć: polki.pl

Celebrytę stać na kupno letniego domu w każdym zakątku kuli ziemskiej. Artysta jednak od lat wakacje spędza w luksusowej rezydencji, którą wybudował na prywatnej wysepce Parrot Cay na Morzu Karaibskim. Niedawno aktor ogłosił, że każdy może wynająć jego posiadłość na wymarzony urlop. Dla zamożnych fanów gwiazdora to nie lada gratka, bo ten dom, podobnie jak jego właściciel, ma w sobie „to coś”. Rezydencja składa się z trzech osobnych willi. Największa ma ponad 140 metrów kwadratowych powierzchni i pięć pokoi.
źródło: gala.pl


źródło galerii zdjęć: variety.com

Kilka słów z Wikipedii o Bruce

Jest synem Niemki Marlene (pracownicy banku) i amerykańskiego żołnierza Davida Willisa (pracownika bazy wojskowej w Oberstein) o angielskich korzeniach. Gdy Willis miał dwa lata, rodzina wyjechała do USA. Po ukończeniu liceum był między innymi ochroniarzem. W 1975 zdał na wydział aktorski. Karierę aktorską rozpoczynał w teatrze. Willis jest liderem zespołu bluesowego „Bruce Willis and Blues Band”. Gra w nim na harmonijce ustnej oraz śpiewa. 21 listopada 1987 ożenił się z aktorką Demi Moore (ur. 1962). Rozwiedli się 18 października 2000. Para ma trzy córki: Rumer Glenn Willis (ur. 1988), Scout LaRue Willis (ur. 1991) i Tallulah Belle Willis (ur. 1994). 21 marca 2009, dwa dni po swoich urodzinach, Bruce poślubił o 24 lata młodszą od siebie modelkę i aktorkę Emmę Heming.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 231 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)