Dom Ewy Szabatin

Tancerka i projektantka Ewa Szabatin mieszka w Warszawie na Saskiej Kępie, miejscu ukochanym przez artystów. Apartament Ewy który dzięki ogromnej przestrzeni służy również jako jej atelier, urządzony jest w nowoczesnym i designerskim stylu. Znajdziemy w nim odniesienia do tendencji glamour, jak i inspiracje art deco.
Na podłogach i ścianach dominują szarości ocieplone złotymi akcentami w postaci bogato zdobionych ram lustrem. Salon stał się również przyjaźniejszy dzięki białym żyrandolom czy wysokim krzesłom barowym.
Kopalnią ulubionych gadżetów gospodyni jest targ przy Portobello Road w Londynie, ale kilka antycznych perełek pochodzi z zaprzyjaźnionego sklepu ze starociami, znajdującego się dosłownie za rogiem. Cała ta zbieranina, w połączeniu z bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami, tworzy niepowtarzalny klimat. Charakterystyczny jest brak drzwi, które gospodyni zamieściła jedynie w łazience. Kolekcja designerskich lamp i żyrandoli zachwyciłaby niejednego znawcę.
źródło: afterparty.pl i domoplus.pl


ewa-szabatin-dom-2
ewa-szabatin-dom-3
ewa-szabatin-dom-4
ewa-szabatin-dom-5
ewa-szabatin-dom-6
ewa-szabatin-dom-7
ewa-szabatin-dom-8
ewa-szabatin-dom-9
ewa-szabatin-dom-10
źródło zdjęć: domoplus.pl i pomponik.pl

Zobacz dom Szabatin na wideo.

Kilka słów z Wikipedii o Ewie

Partnerem Ewy do 2003 roku był Krzysztof Hulboj, reprezentowali Polskę[1]. W latach 2003-2004 – Jan Kliment z Czech i byli reprezentantami Czech. W latach 2004-2005 partnerował Ewie Artiom Jepifanow z Rosji, ale reprezentowali Polskę. Od kwietnia 2005 r. do maja 2007 Ewa tańczyła ze Stefano Terrazzino i reprezentowali Niemcy. Aktualnie Ewie partneruje Marcin Olszewski, z którym kontynuuje karierę zawodową. International DanceSport Federation – światowa federacja organizująca mistrzostwa świata i Europy w tańcach sportowych (latynoamerykańskich, standardowych i 10 tańcach) w kategoriach młodzieżowych i par dorosłych. Festiwal Blackpool (www.blackpooldancefestival.com) – najważniejszy otwarty turniej tańca towarzyskiego na świecie o prawie 100 letniej tradycji, rozgrywany w nadmorskim kurorcie Blackpool w Anglii. Rokrocznie na przełomie maja i czerwca w zabytkowym gmachu opery Winter Gardens rywalizuje, w różnych kategoriach wiekowych jak i w kat. Professional i Amateur, ponad 2000 par tanecznych.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 109 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)