Dom Gisele Bundchen

Brazylijska modelka Gisele Bundchen chce sprzedać swój dom w Brentwood (niedaleko Los Angeles) za 50 mln.
Celebrytka i jej partner przez pięć lat budowali wymarzony dom i wydali na wszystko ok. 40 milionów dolarów. W willi jest osiem sypialni, garaż z sześcioma miejscami na samochody, basen w kształcie laguny, SPA, a także piwniczka z winami. W kuchni położono antyczne kafelki, pochodzące z Tunezji, meble wykonano z dębu na suficie położono cegły. Gwiazda wiele razy podkreślała także, że dom ma wbudowane różne systemy przyjazne środowisku. 90 procent materiałów użytych przy budowie pochodzi z recyklingu.
Para postanowiła sprzedać posiadłość, ponieważ przenosi się do Bostonu. Tam już też niedługo powstanie kolejna gigantyczna posiadłość.
źródło: kobieta.onet.pl


Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-2

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-3

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-4

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-5

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-6

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-7

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-8

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-9

Gisele-Bundchen-Tom-Brady-dom-10
źródło zdjęć: kobieta.onet.pl i creativemagazine.pl i luxlux.pl

Kilka słów z Wikipedii o Gisele

Początkowo myślała o karierze sportowej, w końcu jednak postanowiła poświęcić się modzie. Współpracowała z takimi markami, projektantami i fotografami jak: Balenciaga, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Missoni, Versace, Céline, Givenchy, Bulgari, Lanvin, Guerlain, Ralph Lauren, Polo Jeans, Victoria’s Secret, Earl Jeans, Mario Testino, Steven Meisel, Nick Knight, Steven Klein, Craig McDean, Michael Thompson, Mert & Marcus, Inez & Vinoodth, Alex Cayley, Solve Sundsbo, Regan Cameron, Phil Poynter, Corrine Day, Gilles Bensimon i Patrick Demachelier. Gisele przyszła na świat w południowo-brazylijskiej Horizontinie. Jej rodzice, Valdir i Vânia, mają niemieckie korzenie. Gisele ma sześć sióstr, w tym jedną bliźniaczkę Patrícię (młodszą od Gisele o pięć minut). Początkowo Gisele chciała zostać zawodową siatkarką w barwach brazylijskiej drużyny Sogipa.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 47 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)