Dom Iwony Węgrowskiej

Piosenkarka Iwona Węgrowska mieszka pod Zieloną Górą. Po wejściu do domu natrafiamy na hall, z którego następnie przechodzi się do pozostałych pomieszczeń. Kuchnia jest odseparowana od hallu tylko ścianą. Artystka hołduje otwartym wnętrzom. Z części służącej przygotowywaniu posiłków płynnie przechodzi się w stronę kącika jadalnego. Przy stole może wygodnie zjeść posiłek 6 osób. Gdyby ktoś sobie życzył do posiłku coś mocniejszego, pod ręką jest obficie zaopatrzony barek. Pani domu jak sama przyznaje, lubi w nocy podjadać, więc na wszelki wypadek lodówka także jest wypełniona po brzegi. Miejsce przeznaczone na sjestę znajduje się tuż obok stołu kuchennego i pełni również funkcję niewielkiego salonu. Centralne miejsce zajmuje tu sprzęt grający, bez którego celebrytka nie wyobraża sobie swojego funkcjonowania w domu. Imponująca jest duża łazienka Iwony. Znajduje się w niej dwuosobowa narożna wanna oraz sauna. Sypialnia piosenkarki wygląda dość skromnie. Znajduje się w niej ogromne małżeńskie łoże, biurko oraz telewizor i seria ulubionych filmów na DVD.
źródło: plotek.pl


iwona-wegrowska-dom
iwona-wegrowska-dom-2
iwona-wegrowska-dom-3
iwona-wegrowska-dom-4
iwona-wegrowska-dom-5
iwona-wegrowska-dom-6
iwona-wegrowska-dom-7
iwona-wegrowska-dom-8
źródło zdjęć: fakt.pl i plotek.pl

Iwona ma też mieszkanie w Warszawie na osiedlu Marina na Mokotowie. To świetna lokalizacja dla gwiazdy żyjącej w ciągłym biegu. Pilnie strzeżone wejścia i wjazdy dają poczucie bezpieczeństwa. Ciągłe koncerty i podróże sprawiają, że piosenkarce brakuje czasu na urządzenie mieszkania. Zadanie to powierzyła architektom, udzielając im jedynie wskazówek dotyczących kolorystyki. Biało-beżowe, przełamane brązami, surowe wnętrze przywodzi na myśl hotel. Iwona Węgrowska nie ukrywa zresztą, że bardzo lubi hotele, zwłaszcza te luksusowe, i że to właśnie w nich często szuka inspiracji.
źródło: domoplus.pl

iwona-wegrowska-dom-9
iwona-wegrowska-dom-10
źródło zdjęć: domoplus.pl

Zobacz dom Węgrowskiej na wideo.

Kilka słów z Wikipedii o Iwonie

W 2004 wzięła udział w piątej edycji reality show Polsatu Bar. W tym samym roku nakładem wytwórni Gorgo ukazał się jej pierwszy album pt. Abra! nagrany z zespołem Abra (początkowo Abracadabra). Z grupą wokalistka wzięła udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2005. Za wykonanie utworu „Le Luxe” zajęli 3. miejsce. W 2007, po rozwiązaniu zespołu, Węgrowska rozpoczęła karierę solową, nagrywając dwa albumy studyjne: Iwona Węgrowska (2008) i Dzielna (2010) oraz takie przeboje jak: „Pokonaj siebie” w duecie z zespołem Feel (teledysk do utworu nagrodzono na festiwalu Yach Film 2008) i „4 lata”. W 2009 otrzymała nagrodę Eska Music Awards w kategorii Radiowy debiut roku. W trakcie trwania swojej kariery piosenkarka wzięła udział m.in. w Sopot Hit Festiwal 2009 (za wykonanie utworu „Zatem przepraszam” zajęła 13. miejsce, uzyskując 0,45% głosów), Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 (razem z Magdą Femme za wykonanie utworu „Jak diament” zajęła 6. miejsce, uzyskując 6,93% głosów) czy Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2010, gdzie wykonała utwór „Uwięziona” i zajęła 3. miejsce, zdobywając 14,94% głosów. 13 marca 2013 piosenkarka wyszła za mąż za naukowca i producenta muzycznego Krzysztofa Madeyskiego pochodzącego z Los Angeles. Ślub odbył się w Las Vegas. W sierpniu 2013 para zalegalizowała małżeństwo w Polsce. Węgrowska po ślubie przyjęła nazwisko dwuczłonowe. Rozwiedli się w październiku 2014.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 277 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)