Dom Julii Roberts

Amerykańska aktorka Julia Roberts wydała niedawno ponad 27 mln zł (6,84 mln dolarów) na posiadłość w Malibu, w Kalifornii. Co ciekawe jest to już drugi dom w Malibu gwiazdy i jej męża Danny’ego Modera. Poprzedni kupili za 6,4 mln dolarów 10 lat wcześniej. W Malibu posiadłości ma wiele gwiazd show-biznesu. Miasto słynie z tego, że jest bezpieczne i idealnie nadaje się do wychowywania dzieci. Dodatkowy atut to przepiękne widoki i modne plaże.
źródło: viva.pl


Julia-Roberts-dom-1


źródło galerii zdjęć: viva.pl

Celebrytka wystawiła na sprzedaż posiadłość na Hawajach, która jest warta 17 mln funtów. Julia i jej mąż Danny mieszkali w tej rezydencji, która obejmuje 8 hektarów. Dom posiada 4 sypialnie, 3 łazienki, a także pensjonat z dodatkową sypialnią i łazienką. Dom ma drewniane belki stropowe, drewniane podłogi, duże szklane okna i widoki na ocean. Sąsiadami aktorki są Pierce Brosman i Ben Stiller.
źródło: deccoria.pl

Kilka słów z Wikipedii o Julii

Jest siostrą aktora Erica Robertsa (ur. 1956) i aktorki Lisy Roberts Gillan (ur. 1965). Matka Julii, Betty Lou, rozwiodła się w 1972 i przeniosła wraz z dziećmi do miejscowości Smyrna w pobliżu Atlanty. We wrześniu 1972 poślubiła Michaela Motesa, krytyka teatralnego, z którym rozwiodła się w październiku 1983. Zarówno Betty Lou, jak i Eric Roberts wspominają to małżeństwo negatywnie, sama Julia Roberts odmawia publicznych komentarzy na ten temat. Ojciec Julii, Walter Roberts, zmarł na raka w grudniu 1977. Jej bratanicą jest Emma Roberts.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 179 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)