Dom Katarzyny Cichopek

Aktorka i tancerka Katarzyna Cichopek mieszka w Warszawie na Wilanowie. Jej willa ma prawie 500 m kw. powierzchni, osiem sypialni i pokaźny kawałek ziemi dookoła. Z początku warta ok. 3,5 mln złotych nieruchomość, na którą artystka wzięła kredyt na 30 lat, miała być tylko inwestycją. Miesięczna rata kredytu wynosiła początkowo 15 tysięcy złotych, ale po wzroście kursu franka skoczyła do 18 tysięcy.


katarzyna-cichopek-marcin-hakiel-dom
źródło zdjęcia: fakt.pl

Kilka słów z Wikipedii o Kasi

Katarzyna Cichopek (ur. 7 października 1982 w Warszawie) – polska aktorka, tancerka i prezenterka telewizyjna. Popularność zyskała dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość oraz dzięki udziałowi w programach: Taniec z gwiazdami, Jak Oni Śpiewają? i Tylko nas dwoje. Reprezentantka Polski podczas 1. Konkursu Tańca Eurowizji w 2007 roku, gdzie występowała wraz z Marcinem Hakielem.

Jest absolwentką LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie oraz szkoły sportowej o profilu gimnastyki artystycznej. Ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W 2006 roku obroniła pracę magisterską o ruchu New Age.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 514 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)