Dom Katarzyny Wilk

Piosenkarka Katarzyna Wilk mieszka w Poznaniu.
„Znalazłam ogłoszenie, przypadkowo. Wtedy nie było mnie stać, ale cena metrażu była tak kusząca, że musiałam to zobaczyć” – opowiada właścicielka.
Mieszkanie jest na poddaszu, co bardzo piosenkarce odpowiadało. „Fajna opcja, jest dużo skosów, można stworzyć fajny klimat”. Dzięki jasnym ścianom i minimalistycznemu wystrojowi sprawia wrażenie bardzo przestronnego. Jednym poważniejszym mankamentem jest brak tradycyjnych okien (dominują okna dachowe).


Zanim mieszkanie nabrało obecnego kształtu, było strychem służącym za gołębnik, pracownię i suszarnię. Artystka nie potrafiła sobie wyobrazić mieszkania w tym miejscu. „Na szczęście mam dużą wyobraźnię i zaczęło się to wszystko realizować. Z przysłowiowego niczego zrobiłam coś”. Dziś wnętrza wypełnia mnóstwo detali tworzących miejsko-muzyczną atmosferę. Przy jednej ze ścian „wyrosła” na przykład budka telefoniczna, która pełni funkcję… barku.

Niektóre pomieszczenia wokalistka wykorzystuje dość niestandardowo. Zadziwiająco duża garderoba, schowana w stosunkowo niewielkiej sypialni, służy jej czasem do… nagrywania piosenek. „Tam jest najlepsza akustyka” – tłumaczy gwiazda.
źródło: koktajl.fakt.pl

Katarzyna przed swoim domem
katarzyna-wilk-dom
katarzyna-wilk-dom-2
katarzyna-wilk-dom-3
katarzyna-wilk-dom-4
katarzyna-wilk-dom-5
katarzyna-wilk-dom-6
katarzyna-wilk-dom-7
źródło zdjęć: deccoria.pl/MTV Cribs i fakt.pl

Zobacz dom Kasi na wideo

Część 1

Część 2

(Odwiedzono: 56 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)