Dom Magdy Steczkowskiej

Wokalistka Magda Steczkowska i jej mąż mieszkają w przepięknym miejscu w Mogilanach, rodzinnych stronach męża Magdy. To tu w pięknym parku, ze wspaniałym dworkiem, odbyło się ich wesele. Gdy postanowili budować dom – wybór był oczywisty. Mają widok na Kraków, gdzie Piotr Królik mieszkał kilkanaście lat, i na ukochane Tatry. Śmieją się, że do pełni szczęścia brakuje im tylko widoku na morze. Dom jest radosny, wygodny, dla nich. Pomysłem Magdy jest okno od podłogi do sufitu i od ściany do ściany. Składają się tak sprytnie, że… ich po prostu nie ma. Jest też olbrzymi taras – ulubione miejsce spotkań.
– Zrobić ognisko, coś pysznego do jedzenia, posiedzieć z przyjaciółmi i rodziną w czterech kątach, nie publicznie, to jest to, co lubimy najbardziej – wyznaje Magda. Przyjaciele, którzy do nich wpadają, mówią, że wszystko jest tu smaczne, poczynając od nalewek, przez ciasta i ciasteczka, które Magda uwielbia, po klimat radości i spokoju. W domu jest pełno zdjęć, sporo zrobionych przez jej siostrę Justynę, i obrazów. – Zdjęć i obrazów nigdy nie jest za dużo. Zapełniam nimi każdą dziurkę – śmieje się Magda.
źródło: styl.pl


magda-steczkowska-piotr-krolik-dom

magda-steczkowska-piotr-krolik-dom-2

magda-steczkowska-piotr-krolik-dom-3

magda-steczkowska-piotr-krolik-dom-4

magda-steczkowska-piotr-krolik-dom-5

magda-steczkowska-piotr-krolik-dom-6

magda-steczkowska-piotr-krolik-dom-7

magda-steczkowska-piotr-krolik-dom-8

magda-steczkowska-piotr-krolik-dom-9
źródło zdjęć: program Dach nad Gwiazdami

Zobacz dom Steczkowskiej na wideo.

Kilka słów z Wikipedii o Magdzie

W roku 2001 roku wraz z Piotrem Królikiem, utworzyła zespół Indigo. We wrześniu 2003 grupa wydała debiutancką płytę Ultrakolor. 23 października 2009 miała miejsce premiera płyty Cuda. Pierwszym singlem jest utwór Pewnie dlatego. 24 lutego 2012 ukazała się trzecia płyta zespołu Pełnia. W 2014 roku Steczkowska wzięła udział w II edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, w którym zajęła szóste miejsce. Za wygraną trzeciego odcinka otrzymała 10.000 zł., które przeznaczyła na stowarzyszenie ”Piękne Anioły”. 5 lutego 2016 ukazała się czwarta i zarazem pierwsza solowa płyta artystki …nie na zawsze, którą promuje utwór Gdzieś bez nas, wykonany w duecie z Jakubem Molędą. Siostra Justyny Steczkowskiej, żona Piotra Królika, perkusisty zespołów Indigo i Brathanki. Para ma 3 córki: Zofię (ur. 2002), Michalinę (ur.2009) oraz Antoninę (ur. 2011). 1 listopada 2011 była jednym z pasażerów Boeinga 767 lecącego z Newark do Warszawy, lądującego na Okęciu awaryjnie bez wysuniętego podwozia. Wiosną 2016 wygrała drugą edycję programu Przygarnij Mnie, wraz ze swoją suczką, Figą.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 346 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)