Dom Ozzy Osbourna

Brytyjski wokalista, członek zespołu Black Sabbath Ozzy Osbourne mieszka w północnej części Los Angeles. Król heavy metalu kupił posiadłość za 10 milionów dolarów, wpuścił do niej kamery i zgodził się na reality show. Nam rodzina Osbourne kojarzyła się raczej z „czymś” mrocznym i ciemnym, więc wnętrza ich domu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.


ozzy-osbourne-dom
ozzy-osbourne-dom-2
ozzy-osbourne-dom-3
ozzy-osbourne-dom-4
ozzy-osbourne-dom-5
ozzy-osbourne-dom-6
ozzy-osbourne-dom-7
ozzy-osbourne-dom-8
ozzy-osbourne-dom-9
źródło: dailymail.co.uk i Photography by Roger Davies, Architectual Digest (architecturaldigest.com) i wyjatkowewnetrze.blogspot.com

Kilka słów z Wikipedii o Ozzym

Osbourne urodził się 3 grudnia 1948 roku w Aston (Birmingham) w Anglii. Ojciec John, by utrzymać szóstkę dzieci, pracował jako ślusarz narzędziowy w General Electric Company, z kolei matka Lillian – w firmie komponentów samochodowych Lucas. Osbourne pseudonim Ozzy zyskał jeszcze w szkole podstawowej. Nauka sprawiała mu trudności; sam twierdził, że cierpi na dysleksję. Jako czternastolatek zainteresował się muzyką The Beatles, kiedy to usłyszał pierwszy singel grupy. Edukację porzucił rok później. Podejmował się różnych prac, m.in. w fabryce samochodów i rzeźni. Spędził również kilka tygodni w Więzieniu Winson Green za włamanie do sklepu z odzieżą.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 177 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)