Dom Pawła Burczyka

Aktor Paweł Burczyk mieszka na warszawskim Tarchominie. Wystrój mieszkania zmieniał się wiele razy – pani domu jest dekoratorką wnętrz i chętnie eksperymentuje z przestrzenią. Większość swoich pomysłów, łącznie z tynkowaniem, zrealizowała samodzielnie.
Szafka, na której stoi telewizor, to stara paleta do przewożenia szyb samochodowych, znaleziona pod nieczynną fabryką. Gospodarze uwielbiają ten mebel.
Paweł kolekcjonuje białą broń. Noże i bagnety kupuje na bazarach i aukcjach albo przywozi z podróży (z Turcji, Kenii, Egiptu).
Gospodarze usunęli ścianę między kuchnią a pokojem dziennym. Zyskali dzięki temu wnętrze pełne światła i przestrzeni, w którym znalazło się miejsce na solidny sosnowy stół i krzesła.
Czerń, czerwień i róż tworzą w sypialni buduarową atmosferę. Metalowe łóżko to wspólny projekt gospodarzy. Nad nim rama, którą dostali od mamy pana Pawła.
Łazienka to eksperyment pani Olimpii. Sama nakładała tynk i malowała ściany. Część płytek na obudowie wanny postanowiła skuć, by pokazać kawałek surowego betonu. Stara drabinka strażacka (znaleziona na strychu w przedwojennym domu brata pana Pawła) służy jako suszarka na ręczniki.
źródło: czterykaty.pl


pawel-burczyk-dom-2
pawel-burczyk-dom-3
pawel-burczyk-dom-4
pawel-burczyk-dom-5
pawel-burczyk-dom-6
pawel-burczyk-dom-7
pawel-burczyk-dom-8
źródło zdjęć: czterykaty.pl

Kilka słów z Wikipedii o Pawle

Paweł Burczyk (ur. 17 stycznia 1969 w Elblągu) – polski aktor filmowy. Syn aktorów Stefana Burczyka i Ireny Telesz-Burczyk. W 1992 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Ojciec dwójki dzieci z małżeństwa z Olimpią (od 2001).
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 97 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)