Dom Penelope Cruz

Jak przystało na hollywoodzką gwiazdę Penelope Cruz nie mogła obyć się bez własnego domu w Los Angeles. Za ponad 3 miliony dolarów kupiła, wybudowaną w 1956 roku, willę z trzema sypialniami i łazienkami, utrzymanymi w nowoczesnym stylu. Do domu prowadzą drewniane, rzeźbione drzwi, za którymi znajduje się dziedziniec z fontanną. Wnętrze tworzy harmonijną całość dzięki utrzymaniu równowagi między bielą ścian i dodatków a elementami z drewna jak stoły, krzesła czy komody. Po ciężkim dniu można zrelaksować się w basenie, znajdującym się w tylniej części domu. Oprócz leżaków jest superwygodne łóżko z baldachimem.
źródło: luxlux.pl


Penelope Cruz dom 1

Penelope Cruz dom 2

Penelope Cruz dom 3

Penelope Cruz dom 4

Penelope Cruz dom 5

Penelope Cruz dom 6
foto: luxlux.pl

Kilka słów z Wikipedii o Penelope

Penélope Cruz Sánchez (ur. 28 kwietnia 1974 w Alcobendas koło Madrytu, Hiszpania) − hiszpańska aktorka, początkowo tancerka, po debiucie w hiszpańskiej telewizji porzuciła taniec dla aktorstwa. Wystąpiła, odnosząc liczne sukcesy, w hiszpańsko-, francusko- oraz anglojęzycznych filmach. W 2009 laureatka Oscara za rolę w filmie Woody’ego Allena Vicky Cristina Barcelona.

Już w wieku 4 lat rozpoczęła edukację sceniczną lekcjami baletu. Przez 9 lat uczyła się tańca klasycznego w madryckim Conservatorio Nacional. Uczęszczała też na kursy tańca jazzowego[1]. W wieku 15 lat wzięła udział wraz z 300 innymi dziewczynami w castingu organizowanym przez agencję poszukującą młodych talentów. Kontynuowała naukę tańca w Balecie Hiszpańskim (3 lata) oraz aktorstwa w Cristina Rota School (Nowy Jork; 4 lata). Ukończyła kurs tańca współczesnego. Zaczęła regularnie występować jako prezenterka w programie telewizji hiszpańskiej La Quinta Marcha przeznaczonym dla nastolatek.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 102 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)