Dom Roberta Pattinsona

Jak donosi magazyn „Variety”, brytyjski aktor Robert Pattinson niedawno został właścicielem uroczej willi w Los Feliz w Los Angeles. Pattinson zapłacił za utrzymany w hiszpańskim stylu dom ponad 2,1 mln dolarów – to znacznie więcej niż cena, z jaką początkowo wystawiono na sprzedaż ten dom. W willi znajdują się drewniane podłogi i elementy wykończenia, niewielki basen i duży taras, a wszystko to skąpane jest w zapewniającej prywatność i ochronę przed wścibskim wzrokiem roślinności.źródło: gala.pl

Poniżej dom Roba w Los Feliz, który dzielił kiedyś z Kristen Stewart. Pattinson kupił posiadłość w 2011 roku. Po jakimś czasie zamieszkała tam z nim jego dziewczyna. Robert tuż po rozstaniu z aktorką wyprowadził się z niej do innego domu w Beverly Hills, a tę nieruchomość wystawił na sprzedaż. 14 stycznia 2014 aktor sprzedał dom za niecałe 6,4 mln.


źródło: eska.pl

Kilka słów z Wikipedii o Robercie

Mając piętnaście lat występował w Barnes Theatre Company, gdzie grał główną rolę George’a Gibbsa w przedstawieniu Thorntona Wildera Nasze miasto (Our Town). Zagrał potem w sztukach teatralnych: Wszystko ujdzie (Anything Goes) Cole’a Portera jako Lord Evelyn Oakleigh, Tessa d’Urberville (Tess of the D’Urbevilles) Thomasa Hardy w roli Aleca oraz Makbet Szekspira jako Malcolm na scenie OSO Arts Centre. Po ukończeniu szkoły średniej {Harrodian School w Londynie} zadebiutował na kinowym ekranie w melodramacie kostiumowym Targowisko próżności (Vanity Fair, 2004). Pojawił się potem w telewizyjnym dramacie sensacyjno-przygodowym fantasy Klątwa pierścienia (Ring of the Nibelungs, 2004).
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 226 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)