Dom Toma Cruise

Amerykański aktor i producent filmowy Tom Cruise kupił kolejny dom w Beverly Hills. Tym razem nie był on nawet na sprzedaż, gdy aktor złożył ofertę. Zaproponował po prostu tyle pieniędzy, że właściciel spakował się i wyprowadził. Zapłacił „jedyne” 35 milionów dolarów. Nowy nabytek gwiazdora to 70-letni dom z siedmioma sypialniami. Do tej pory celebryta mieszkał w domu w Beverly Hills, w pobliże którego przeprowadzili się Victoria i David Beckham.
źródło: worldlux.pl


Tom-Cruise-dom-1


źródło galerii zdjęć: worldlux.pl

Cruise sprzedaje swój dom w UK. Posiadłość w West Sussex w Południowej Anglii została wystawiona na sprzedaż za niecałe 5 milionów funtów i podobno jest to własność gwiazdy 'Top Guna’ i jego byłej żony Katie Holmes, którą para kupiła za „znacznie mniejszą” sumę w 2006 roku. Rezydencja ma sześć sypialni, pięć dużych i trzy mniejsze łazienki i rozciąga się na ponad 14 akrach. Znajduje się tam również basen, luksusowe spa i piwnica z winem. Piękna willa ze wspaniałym widokiem na położone niżej miasto posiada olbrzymi taras.
źródło: kobieta.interia.pl


źródło galerii zdjęć: thesun.co.uk

Kilka słów z Wikipedii o Tomie

Urodzony jako trzecie dziecko, jedyny syn z czworga dzieci (ma trzy siostry: Lee Anne De Vette – ur. 1959, Marian – ur. 1961 i Cass – ur. 1963) inżyniera elektronika Thomasa Mapothera III (ur. 15 października 1934, zm. w styczniu 1984), wędrującego ze stanu do stanu. Ojciec rozszedł się z matką Mary Lee Mapother, gdy Tom miał dwanaście lat. Kiedy Tom był już sławnym aktorem, wynajął detektywa, by ten odnalazł jego ojca. Znalazł go w szpitalu chorego na raka.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 363 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)