Mariusz Krzemiński: zobacz jego dom

Polski aktor filmowy Mariusz Krzemiński mieszka w Warszawie w dzielnicy Wilanów. Wieżowiec na dużym osiedlu. Choć wokół mnóstwo bloków, ładnie tu, sporo zieleni, duża przestrzeń. – W tym mieszkaniu się wychowałem. Na jakiś czas się wyprowadziłem, ale wróciłem… – aktor Klanu opowiada swoją historię. W mieszkaniu królują kolory kremowy i ciemnobrązowy. – Pomyślałem, że ciekawie będzie, jak kolory będą przenikać się, następować po sobie, jasny, ciemny, jasny, ciemny… Kremowa kanapa, ciemna podłoga, kremowe meble itd. – tłumaczy serialowy wielbiciel Grażynki. Mieszkanie ma 65 metrów. Kuchnia połączona z jadalnią, salon, sypialnia państwa Krzemińskich. – Wokół są szkoły, przedszkola, do pięknego parku i do miasta jest blisko… – aktor wymienia zalety swojego mieszkania, dając do zrozumienia, że rodzinny dom to jego miejsce na ziemi.
źródło: se.pl


Mariusz-Krzeminski-dom-1


źródło galerii zdjęć: se.pl

Kilka słów z Wikipedii o Mariuszu

Mariusz Krzemiński (ur. 19 stycznia 1975 w Warszawie) – polski aktor filmowy.

W 1998 ukończył studia aktorskie w Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 1998 roku jest aktorem stołecznego Teatru Ateneum. Zadebiutował w teatrze 12 grudnia 1998 roku w przedstawieniu Tak daleko, tak blisko według Tadeusza Konwickiego w reż. Krzysztofa Zaleskiego na scenie Teatru Ateneum.

Głos aktora pojawia się na początku oraz przed blokami reklamowymi w programie Szymon Majewski Show.

Jest instruktorem jeździectwa, startuje w zawodach skokowych.

Został członkiem honorowego komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi 2010 oraz przed wyborami prezydenckimi w Polsce w 2015 roku.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 123 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)