Dom Beyonce

Amerykańska wokalistka i aktorka Beyonce mieszka w Nowym Jorku. Jej penthouse na Manhattanie ma pięć sypialni, pięć łazienek, obszerną kuchnię z jadalnią, jasny salon, bibliotekę, przestronną garderobę oraz taras z ogrodem, z którego rozpościera się widok na Empire State Bulding i rzekę Hudson. Mieszkanie ma ponad 500 m kwadratowych. Kosztowało 21 milionów dolarów, czyli ponad 66 milionów złotych.


Beyonce-i-Jay-Z-dom-1


źródło galerii zdjęć: pudelek.pl

Najwięksi fani gwiazdy dobrze wiedzą, że artystka uwielbia film Big Lebowski. Celebrytka wykorzystała nawet jeden z monologów zaczerpniętych z tego filmu w swojej piosence Partition. Niedawno Beyonce spełniła jedno z największych swoich marzeń i zamieszkała wraz z rodziną w domu, który wykorzystano w filmie The Big Lebowski. Kiedy rezydencja, w której zamieszkał filmowy Jeffrey Lebowski została wystawiona na sprzedaż, gwiazda nie zastanawiała się ani chwili. Tym bardziej, że dobrze znała tę miejscówkę – wcześniej artystka kręciła w domu Lebowskiego dwa swoje teledyski. Willa kosztowała 45 milionów dolarów.
źródło: eska.pl

Kilka słów z Wikipedii o Beyonce

Poza śpiewem, Knowles zaangażowała się również w aktorstwo, a także różne projekty biznesowe. W 2001 roku zadebiutowała na ekranie rolą w musicalu Carmen: A Hip Hopera, by później wystąpić w większych produkcjach: Austin Powers i Złoty Członek (2002), Dreamgirls (2006), za którą zyskała dwie nominacje do Złotych Globów, Cadillac Records (2008) oraz Obsesja (2009). W 2004 roku Beyoncé założyła wraz z matką linię odzieżową House of Deréon, zaś sama była twarzą takich marek, jak m.in. Armani, L’Oréal, Pepsi, Tommy Hilfiger oraz Nintendo. W 2010 roku premierę miały pierwsze oryginalne perfumy sygnowane przez wokalistkę, Heat. W tym samym roku Forbes umieścił ją na 2. miejscu listy 100 najbardziej wpływowych postaci show-biznesu na świecie, a także uznał ją za najlepiej zarabiającą artystkę oraz najlepiej opłacaną gwiazdę poniżej 30. roku życia, z rocznym dochodem powyżej 87 milionów dolarów. W 2012 roku magazyn People nadał Beyoncé tytuł najpiękniejszej kobiety świata.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 229 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)