Dom George’a Clooney’a

Amerykański aktor George Clooney mieszka w Los Angeles. W domu ma m.in. barek i salę do oglądania filmów. Artystę w jego domu odwiedziła ekipa CBS News.


george-clooney-dom-2
george-clooney-dom-3
george-clooney-dom-4
george-clooney-dom-5
george-clooney-dom-6
george-clooney-dom-7
george-clooney-dom-8
źródło zdjęć: cbsnews.com

Clooney ma też pięknie położoną nad jeziorem Como, Ville Oleandre we Włoszech. Nad tym samym jeziorem swoje domki wypoczynkowe mają Brad Pitt z Angeliną Jolie i Madonna.
Willa podobno jest na sprzedaż. Aktor uznał, że położenie willi nie zapewnia mu wystarczającej prywatności i rozgląda się za nową posiadłością we Włoszech, w której łatwiej mu będzie się odgrodzić od paparazzich. Willą interesują się podobno Victoria i David Beckham. Potencjalny nabywca zapłaci, jak szacują agenci nieruchomości, co najmniej 30 000 000 euro (około 119 200 000 zł).
źródło: luxlux.pl

george-clooney-dom-9
źródło zdjęcia: lonny.com

Kilka słów z Wikipedii o George’u

Pochodzi z rodziny o tradycjach aktorskich. Ojciec, Nick Clooney, dziennikarz telewizyjny i kandydat demokratów do Izby Reprezentantów z Kentucky w 2004, prowadził talk show The Nick Clooney Show. Tam właśnie Clooney debiutował jako pięcioletnie dziecko. Ciotka, Rosemary Clooney, była żona aktora i reżysera José Ferrera, była piosenkarką jazzową, a także aktorką, pojawiającą się m.in. w Ostrym dyżurze. Ich syn, kuzyn i przyjaciel Clooneya, aktor Miguel Ferrer, zaprosił George’a w 1982 do zagrania niewielkiej roli filmowej i przekonał do podjęcia pracy aktora i osiedlenia się w Kalifornii. Studiował na Northern Kentucky University, a aktorstwo w The Beverly Hills Playhouse.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 235 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)